Osobówka uderzyła w dom pod Żarami. Dwie osoby są poszkodowane

16 październik 2020
Osobówka uderzyła w dom pod Żarami. Dwie osoby są poszkodowane Redakcja/Archiwum

Samochód osobowy uderzył w dom w miejscowości Drożków pod Żarami. Dwie osoby zostały poszkodowane. Trwa akcja służb.

W piątek, 16 października, około godziny 20 w miejscowości Drożków pod Żarami samochód osobowy uderzył w dom. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze.

Łącznie poszkodowane zostały dwie osoby to kierowca osobówki oraz właścicielka budynku, która źle się poczuła. 

Okoliczności tego zdarzenia ustala żarska policja.

Godzina 21:00 - Kierujący Audi A6 jechał z Żar do Lubska w wyniku nadmiernej prędkości uderzył w ogrodzenie i zatrzymał się na ścianie budynku mieszkalnego. - kierowca został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych - mówi kom. Aneta Berestecka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żarach. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.