Droga powiatowa Lipiny-Stany zamknięta. Powód? Wysoki stan Odry!

22 październik 2020
Droga powiatowa Lipiny-Stany zamknięta. Powód? Wysoki stan Odry! Fot. Starosta Nowosolski - Iwona Brzozowska/Facebook

Wysoki stan wody na Odrze powodem zamknięcia drogi powiatowej relacji Lipiny-Stany w powiecie nowosolskim. 

W czwartek, 22 października Powiatowy Zarząd Dróg w Nowej Soli podjął decyzję o czasowym zamknięciu drogi powiatowej numer 1027F relacji Lipiny-Stany. Działania zostały podjęte w związku z wysokim stanem wody na rzece Odra, który od kilku dni przekracza wartości alarmowe. Według prognoz stan wody może jeszcze wzrosnąć. 

Na wodowskazie w Nowej Soli poziom wody oscyluje w granicach 510 centymetrów, tym samym stan alarmowy jest przekroczony o 110 centymetrów. 

Czytaj także - Wysoki poziom wody w Odrze w Lubuskiem. IMGW wydało ostrzeżenia III stopnia!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.