Kolejne potrącenie w Zielonej Górze. Ranny mężczyzna jest nieprzytomny

30 październik 2020
Autor: 
Kolejne potrącenie w Zielonej Górze. Ranny jest nieprzytomny Fot. Czytelnik Przemysław

Seria potrąceń w Zielonej Górze. Po zdarzeniu na ulicy Kożuchowskiej osobówka potrąciła człowieka także na Trasie Północnej. Apelujemy o ostrożność.

Wypadkowy piątek na terenie Zielonej Góry. Około godziny 17:30 na ul. Kożuchowskiej potrącona została 14-letnia dziewczynka. Kilkanaście minut później mundurowi odebrali kolejne zgłoszenie. Tym razem do niemalże identycznego zdarzenia doszło na Trasie Północnej.

Kierowca samochodu osobowego marki Peugeot jechał w kierunku ronda przy CRS. Na wysokości marketu potrącił mężczyznę przechodzącego po przejściu dla pieszych.

Poszkodowany został przetransportowany ambulansem do szpitala. Był nieprzytomny. Doznał m.in. złamania kończyny.

Utrudnienia w ruchu

Jeden pas ruchu w kierunku ulicy Sulechowskiej jest zablokowany. Na miejscu cały czas pracuje patrol policji z zielonogórskiej drogówki.

Przeczytaj też: Akcja straży granicznej w Świecku. Przejęto 217 kilogramów marihuany o wartości 6,5 miliona (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.