Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Zginęła jedna osoba!

31 październik 2020
Tragiczny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Zginęła jedna osoba! Redakcja/Archwium

Samochód osobowy uderzył w drzewo na Drodze Wojewódzkiej numer 276 w okolicach Szklarki Radnickiej pod Krosnem Odrzańskim. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

W sobotę, 31 października, o godzinie 14:30 na Drodze Wojewódzkiej numer 276 w pobliżu miejscowości Szklarka Radnicka pod Krosnem Odrzańskim samochód osobowy marki Citroen uderzył w drzewo. Na miejsce zadysponowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. Po rozpoznaniu okazało się, że pojazdem podróżowała jedna osoba.

- Kobieta poniosła śmierć na miejscu. - mówi podkom. Justyna Kulka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego wypadku. Droga Wojewódzka numer 276 jest całkowicie zablokowana w dwóch kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.