Drzewo stanęło mu na drodze (ZDJĘCIA)

14 lipiec 2016
Autor: 

Sportową mazdą uderzył w drzewo.

Dziś po godzinie 13.00 niedaleko wiaduktu kolejowego w Nowym Kisielinie kierujący mazdą uderzył w drzewo. Został przewieziony karetką do szpitala na badania. Jak sie okazało kierującym był policjant z komendy Wojewódzkiej z 20-letnim stażem. Informacje potwierdza kom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik KMP Zielona Góra.  Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.  Droga przez jakiś czas była zablokowana.

Padający deszcz oraz silny wiatr utrudniają jazdę zatem uważajcie za kierownicą i dostosujcie prędkość do warunków atmosferycznych.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.