Osobówka wypadła z drogi i wjechała na teren firmy w Zielonej Górze

14 listopad 2020
Osobówka wypadła z drogi i wjechała na teren firmy w Zielonej Górze Fot. Marek P.

Samochód osobowy wypadł z drogi i zjechał z kilku metrowej skarpy wprost na teren jednej z firm na terenie Lubuskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego w dzielnicy Zielonej Góry - Nowym Kisielinie.

W sobotę, 14 listopada, około godziny 21 na ulicy Innowacyjnej w zielonogórskim Nowym Kisielinie samochód osobowy wypadł z drogi, zniszczył ogrodzenie i spadł z kilkumetrowej skarpy zatrzymując się na terenie jednej z firm. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

- Pojazdem podróżowały dwie osoby. Nikomu nic się nie stało. - podaje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej. 

Zdarzenie zostanie zakwalifikowane najprawdopodobniej jako kolizja. W miejscu zdarzenia nie występują utrudnienia w ruchu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.