Wypadek na trasie Krosno Odrzańskie - Radnica. Dachowała osobówka. Ranny kierowca

26 listopad 2020
Autor: 
Wypadek na trasie Krosno Odrzańskie - Radnica Redakcja/archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku koło Krosna Odrzańskiego. Na trasie do Radnicy na wysokości miejscowości Gostchorze dachował samochód.

Zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 276 koło Krosna Odrzańskiego wpłynęło do służb ratowniczych w czwartek, 26 listopada, około godziny 18:00.

- Kierujący samochodem osobowym marki Ford Galaxy na prostym odcinku drogi kończąc manewr wyprzedzania, najprawdopodobniej wpadł w poślizg. Później pojazd złapał pobocze i dachował - relacjonuje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskiej policji.

Ranny kierowca jest w szpitalu

Na miejsce wezwano służby ratownicze. Poszkodowany mężczyzna został opatrzony przez zespół pogotowia ratunkowego. - Kierowca trafił do szpitala w Zielonej Górze - mówi podkom. Kulka.

Obecnie ruch na trasie Krosno Odrzańskie - Radnica odbywa się wahadłowo.

Przeczytaj też: Szafa przygniotła mężczyznę w Zielonej Górze. Poszkodowany trafił do szpitala (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.