Akcja strażaków na osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze. Noga dziecka utknęła pod meblami

30 listopad 2020
Autor: 
Akcja strażaków na osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze Fot. DronLubuski.pl

Strażacy z Zielonej Góry pomagali kilkuletniemu dziecku, którego noga utknęła pod meblami. Cała akcja przebiegła szybko i sprawnie. Na szczęście malec nie doznał żadnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie, 30 listopada. Około godziny 15:30 do dyżurnego zielonogórskich strażaków wpłynęło niepokojące zgłoszenie z osiedla Czarkowo. W jednym z bloków przy ulicy Łężyca-Inwestycyjna pomocy potrzebowało kilkuletnie dziecko.

Pod wskazany adres wysłano jeden zastęp straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2. - Nóżka dziecka była uwięziona pod meblami. Strażakom szybko udało się ją wyciągnąć - relacjouje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik Komendy Miejskiej PSP w Zielonej Górze.

Na szczęście malec nie doznał żadnych obrażeń. Obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego.

Przeczytaj też: Wandale zniszczyli pamiątkowy kamień w zielonogórskiej Łężycy. Mieszkańcy są zbulwersowaniRedakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u