Śmiertelne potrącenie pod Krosnem Odrzańskim. Mężczyzna zmarł na miejscu

30 listopad 2020
Autor: 
Śmiertelne potrącenie pod Krosnem Odrzańskim Redakcja/archiwum

Samochód potrącił mężczyznę w Dychowie koło Krosna Odrzańskiego. Życia rannego nie udało się uratować. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do krośnieńskich służb w poniedziałkowy wieczór, 30 listopada, około godziny 18:00.

- W Dychowie kierowca samochodu potrącił mężczyznę. Pieszy przechodził w miejscu niedozwolonym - relacjonuje podkom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Na miejsce przyjechały patrole policji, zastęp strażaków z OSP Bobrowice oraz dwa zespoły pogotowia. Ranny mężczyzna miał złamaną nogę.

- W trakcie opatrywania przez medyków doszło u poszkodowanego do zatrzymania krążenia. Niestety jego życia nie udało się uratować - mówi podkom. Kulka.

Dokładne szczegóły i okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Droga wojewódzka nr 287 jest całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Akcja strażaków na osiedlu Czarkowo w Zielonej Górze. Noga dziecka utknęła pod meblami

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.