Tragiczny wypadek na trasie S3 pod Gorzowem. Jedna osoba nie żyje (ZDJĘCIA)

30 listopad 2020
Autor: 
Śmiertelny wypadek na trasie S3 pod Gorzowem Fot. Paweł Horodecki

Śmiertelny wypadek na trasie S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego. Samochód osobowy uderzył w dźwig. Jedna osoba nie żyje. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 30 listopada, tuż po godzinie 22:30. Kierowca samochodu osobowego jadąc trasą S3 od Skwierzyny w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego na wysokości miejscowości Deszczno z nieznanych przyczyn uderzył w dźwig. Siła zderzenia była bardzo mocna. Po wszystkim auto przewróciło się na dach.

Jedna osoba nie żyje

Do akcji wysłano wiele zastępów straży pożarnej z powiatu gorzowskiego oraz międzyrzeckiego. Na miejsce dojechało kilka patroli policji oraz zespół pogotowia.

Strażacy wykonali dostęp do rannego kierowcy przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Niestety jak poinformował dyżurny lubuskich strażaków, życia mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Jak podaje GDDKiA, w zdarzeniu brały udział jeszcze cztery inne pojazdy, które głównie zostały uszkodzone wskutek najechania na porozrzucane elementy roztrzaskanej osobówki.

Droga zablokowana

Na miejscu wypadku pracuje już prokurator. Trasa S3 na odcinku Skwierzyna - Gorzów jest całkowicie zablokowana. Kierownicy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do późnych godzin nocnych.

Przeczytaj też: Śmiertelne potrącenie pod Krosnem Odrzańskim. Mężczyzna zmarł na miejscu

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u