Wypadek na krajowej "24" koło Skwierzyny. "Nie dostosował prędkości i dachował"

01 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek na krajowej "24" koło Skwierzyny Redakcja/archiwum

Samochód osobowy dachował na drodze krajowej nr 24 w pobliżu Skwierzyny. Powodem była zbyt szybka jazda. Kierowcy nic się nie stało.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu we wtorkowe popołudnie, 1 grudnia, po godzinie 16:00. Na odcinku krajowej "24" pomiędzy Skwierzyną a Waldowicami dachował samochód osobowy.

- 30-letni kierowca Audi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, złapał pobocze i dachował - informuje st. asp. Justyna Łętowska, rzeczniczka policji w Międzyrzeczu.

Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej, patrole policji oraz zespół pogotowia. Na szczęście kierowca nie doznał poważniejszych obrażeń i obyło się bez transportu do szpitala. Jak dodaje st. asp. Łętowska, mężczyzna był trzeźwy.

Trasa Skwierzyna - Waldowice przez blisko godzinę była zablokowana w obu kierunkach. Obecnie droga jest już przejezdna.

Przeczytaj też: Pijany skakał po autach w Zielonej Górze. Tak wyładował złość po kłótni z dziewczyną

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.