Poważny wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba ranna, była uwięziona w aucie (ZDJĘCIA)

04 grudzień 2020
Autor: 
Wypadek w Zielonej Górze. Jedna osoba ranna Redakcja

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z pojazdem dostawczym. Droga jest całkowicie zablokowana.

Służby ratownicze otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątek, 4 grudnia, tuż po godzinie 16:30. Na drodze wojewódzkiej nr 283 na odcinku od zielonogórskiego Jędrzychowa w kierunku Zatonia zderzyły się dwa pojazdy. To dostawczy Mercedes oraz osobowy Opel.

Jedna osoba ranna

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej, patrol policji z drogówki oraz specjalistyczny zespół pogotowia. W wyniku wypadku jedna osoba została poszkodowana. To kobieta kierująca samochodem osobowym, która była uwięziona w roztrzaskanym pojeździe. Strażacy musieli wykonać do niej dostęp przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

Ranna kobieta po opatrzeniu przez ratowników medycznych i lekarza została przetransportowana do szpitala. Obecnie nie wiemy, jakich doznała obrażeń.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności i szczegóły wypadku. Droga w miejscu zdarzenia w pobliżu ronda księżnej Doroty de Talleyrand-Périgord jest całkowicie zablokowana. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 20:00.

Przeczytaj też: Zima zaskoczyła US Army? Ciężarówka amerykańskich żołnierzy wpadła do rowu pod Żaganiem

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.