Kolejny wypadek pod Sulechowem. Jedna osoba w szpitalu. "Stara trójka" zakorkowana

11 grudzień 2020
Autor: 
Kolejny wypadek pod Sulechowem. Jedna osoba w szpitalu Redakcja/archiwum

Popołudniowa seria zdarzeń drogowych w województwie lubuskim. Po dwóch wypadkach na trasie S3 do kolejnej kraksy doszło na obwodnicy Sulechowa. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do pierwszego wypadku na trasie S3 doszło w pobliżu Skwierzyny. Samochód osobowy uderzył tam w pojazd stojący na pasie awaryjnym. Jedna osoba trafiła do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Blisko dwie godziny później na ekspresowej "trójce" w pobliżu Sulechowa zderzyły się trzy pojazdy - dwa samochody dostawcze oraz osobówka. W wyniku zdarzenia poszkodowana została 19-letnia kobieta. Nastolatka była uwięziona w jednym z aut.

Kolejny wypadek koło Sulechowa

Kiedy trasa S3 na odcinku Świebodzin - Sulechów została zablokowana, cały ruch przeniósł się na tzw. "starą trójkę". Po czasie i tam doszło do wypadku. - Zderzyły się trzy samochody osobowe - informuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została przetransportowana do szpitala. - Apelujemy do kierowców o ściągnięcie nogi z gazu - podkreśla podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Przeczytaj też: Wzorowy korytarz życia na trasie S3. Służby pędziły do wypadku koło Sulechowa (FILM)



Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u