Zielona Góra: Zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, uderzyło w niego inne auto (ZDJĘCIA)

19 grudzień 2020
Autor: 
Kolizja na al. Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na alei Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze. Pojazdy blokują jeden pas ruchu, stworzyły się korki.

Wszystko wydarzyło się w sobotę, 19 grudnia, około godziny 12:30.

Kierowca samochodu marki Volvo jadąc al. Konstytucji 3 Maja od strony ul. Wrocławskiej, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych na wysokości rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Nie zauważył tego starszy mężczyzna kierujący Mazdą, który uderzył w tył osobówki.

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia.

Samochody biorące udział w zdarzeniu blokują prawy pas al. Konstytucji 3 Maja w kierunku planetarium. W okolicy stworzyły się korki.

Przeczytaj też: Strażacy ze Świebodzina otrzymają nowoczesny samochód do ratownictwa drogowego

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u