Pościg za pijanym 17-latkiem w Zielonej Górze. Nastolatek uderzył w radiowóz i rozbił pojazd o drzewo! (ZDJĘCIA)

20 grudzień 2020
Autor:  Redakcja
Pościg za pijanym 17-latkiem w Zielonej Górze. Nastolatek uderzył w radiowóz i rozbił pojazd o drzewo! Redakcja/Archiwum

Nocny pościg ulicami Zielonej Góry za kierowcą osobowego Chryslera, którym okazał się pijany 17-latek! Kierowca uderzył w radiowóz, pościg zakończył się na przydrożnym drzewie!

W niedzielę, 20 grudnia, około godziny 3 w nocy dyżurny zielonogórskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Bema samochód osobowy marki Chrysler Voyager uderzył w barierki zabezpieczające przy przejściu dla pieszych i odjechał w kierunku ulicy Wyspiańskiego, gdzie uderzył w zaparkowaną Skodę.

Na ulicy Westerplatte policjanci podjęli próbę kontroli drogowej wskazanego przez zgłaszającego pojazdu. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe dając znak kierowcy Chryslera do zatrzymania. Kierowca osobówki nie zatrzymał się, a następnie w celu uniknięcia zatrzymania uderzył w oznakowany radiowóz marki Volkswagen T6 omal nie potrącając policjanta. W radiowozie uszkodzone zostały drzwi. Kierowca osóbki uciekał dalej

Pościg zakończył się na alei Wojska Polskiego, ponieważ pojazd uderzył w drzewo. Kierowca został zakleszczony w pojeździe, na miejsce wezwana została straż pożarna. - Okazało się, że pasażer oraz kierowca są nietrzeźwi. 17-letni kierowca miał 1,7 promila. - mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.