Potrącenie pieszego w Zielonej Górze. "Kierowca tłumaczy, że oślepiło go słońce" (ZDJĘCIA)

24 grudzień 2020
Autor: 
Potrącenie pieszego na Zawadzkiego w Zielonej Górze Redakcja

Samochód osobowy potrącił mężczyznę na ulicy Zawadzkiego "Zośki" w Zielonej Górze. Pieszy znajdował się na pasach. Z urazem głowy trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartkowe południe, 24 grudnia. Kierujący pojazdem marki Opel Astra jechał ulicą Zawadzkiego "Zośki" od strony ul. Zachodniej. Jadąc w kierunku amfiteatru, potrącił mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych.

Na miejsce wezwano zespół pogotowia oraz patrol policji z drogówki. Poszkodowany mężczyzna doznał urazu głowy. Po opatrzeniu został przetransportowany do zielonogórskiego szpitala.

- Kierowca tłumaczył policjantom, że oślepiło go słońce - mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Część ulicy Zawadzkiego jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają wszystkie szczegóły zdarzenia i wykonują niezbędną dokumentację.

Przeczytaj też: Przerażające potrącenie w Zielonej Górze. Samochód zmiótł kobietę z przejścia dla pieszych (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u