Dwie osobówki zderzyły się w Zielonej Górze. Trzy osoby są opatrywane przez ratowników

30 grudzień 2020
Autor: 
Dwie osobówki zderzyły się w Zielonej Górze Redakcja

Kolizja na ul. Dolina Zielona w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracują służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór, 30 grudnia, około godziny 19:30. Na skrzyżowaniu ulic Dolina Zielona i Zygmunta Czubińskiego w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. To osobowy Ford oraz Mitsubishi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Forda jechał ul. Czubińskiego od strony ul. Bema. Wjeżdżając na Dolinę Zieloną, nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego Mitsubishi. Samochody zderzyły się na środku skrzyżowania.

Trzy osoby w karetce

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji z drogówki. Przybył też podstawowy zespół pogotowia.

W wyniku zdarzenia trzy osoby uskarżały się na bóle. Wszystkie są obecnie badane przez ratowników medycznych w karetce. Prawdopodobnie obędzie się jednak bez szczegółowej diagnostyki w szpitalu.

Skrzyżowanie zostało całkowicie zablokowane. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj też: Strażacy z OSP Koźla z nowym samochodem gaśniczym. Wygrali go w "Bitwie o wozy" (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u