Pożar w Zielonej Górze. Trzy zastępy straży pożarnej w akcji!

07 styczeń 2021
Pożar w Zielonej Górze. Trzy zastępy straży pożarnej w akcji!

Pożar w zielonogórskim Przylepie. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej.

W czwartek, 7 stycznia, około godziny 19, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze  przy ulicy Turystycznej w dzielnicy Zielonej Góry - Przylepie.

Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Przylepu. Po wstępnym rozpoznaniu okazało się, że płonie niewielka ilość śmieci składowana przy budynku gospodarczym. Pożar został szybko opanowany. 

- Nikomu nic się nie stało, nie ma też większych strat. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol policji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.