KN

KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płonie składowisko wraków samochodowych w Tomaszowie w powiecie żagańskim. W akcji bierze udział ponad 30 zastępów straży pożarnej.

Groźne zdarzenie na trasie S3 koło Sulechowa. Kilka samochodów osobowych uderzyło w ładunek, który wysypał się z pojazdu ciężarowego. 

Klub muzyczny Heaven w Zielonej Górze ogłosił zakończenie działalności. Ostatnia pożegnalna impreza odbędzie się 1 czerwca. 

Kobieta potrąciła dwóch rowerzystów na DW315 w Kolsku. Stan jednego jest bardzo ciężki. W akcji śmigłowiec LPR.

Śmiertelny wypadek koło Starego Raduszca pod Krosnem Odrzańskim. Auto z małżeństwem wpadło do rzeki. 

Płonie budynek mieszkalny w Cieszowie koło Nowogrodu Bobrzańskiego. Pożar rozprzestrzenił się na dach. Trwa walka z żywiołem.

Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali motocyklistę, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 62 km/h. Mężczyzna stracił uprawnienia i dostał wysoki mandat. 

Tragiczny wypadek na torach kolejowych w powiecie nowosolskim. Nie żyje 58-latek potrącony przez pociąg osobowy. Na miejscu pracują służby.

Strona 1 z 18


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u