Sprzedam motocykl marki WSK…

23 maj 2016

Tego typu ogłoszenia umieszczał na portalach ogłoszeniowych 21-letni mężczyzna z okolic Żar. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ogłoszenia umieszczał po kilka razy.

W ten sposób oszukiwał potencjalnych klientów, wyłudzając od nich pieniądze w łącznej kwocie 7800 zł. Oferował sprzedaż m.in. motocykla marki WSK-125, motocykla marki Suzuki Burgman, motocykla marki Junak, Yamaha Virago 550 oraz motocykla marki WFM OSA.

21-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Prokurator wniósł o skazanie go na karę 8 miesięcy pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia szkody na rzecz pokrzywdzonych.

W razie odrzucenia wniosku w trybie art. 335 kpk (dobrowolne poddanie się karze) przez sąd oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u