Utrudnienia na S3

16 październik 2016
Autor: 

Otrzymaliśmy informację od jednego na naszych internautów, że na drodze S3 ruch jest mocno utrudniony. Od Sulechowa w kierunku Zielonej Góry pojazdy stoją w korku lub przemieszczją się w bardzo wolnym tempie.

To prawdopodobnie efekt wzmożonego powrotu do domów. Być może powodem jest przedłużony weekend dla nauczycieli i uczniów. Informujemy, że na odcinku Zielona Góra - Sulechów nie odnotowano do tej pory żadnej kolizji, prace związane z budową drugiej nitki S3 również dziś nie utrudniają ruchu.

Pamiętajmy o ostrożności. Po padających deszczach drogi są mokre i śliskie. Warto odczekać swoje korku i dojechać bezpiecznie do domu.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

 • Innowacyjny system informacji o sytuacji na drogach - unikniesz stania w korkach!

  Innowacyjny system informacji o sytuacji na drogach - unikniesz stania w korkach!

  Powiadomienia w formie wiadomości na ogólnodostępnej platformie messenger. Błyskawiczne informacje dotyczące sytuacji na drogach w Twoim regionie oraz ostrzeżenia o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych. Wszystko za sprawą kilku kliknięć!

 • Zderzenie aż 7 samochodów na wiadukcie w Zielonej Górze!

  Zderzenie aż 7 samochodów na wiadukcie w Zielonej Górze!

  Aż 7 samochodów osobowych zderzyło się na wiadukcie, na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Wystarczyło, że spadł deszcz. 

 • Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Zielona Góra: Zmiana organizacji ruchu w rejonach nekropolii

  Pamiętajmy, że w okresie Wszystkich Świętych w okolicy cmentarzy może zmienić się oznakowanie, a ruchem kierować będą policjanci i w pierwszej kolejności należy stosować się do ich poleceń! Policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących i osób odwiedzających groby najbliższych. Szczególnie prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany na ul. Wrocławskiej!

 • Wszystkich Świętych na drogach - Trwa Raport Specjalny NewsLubuski.pl

  Wszystkich Świętych na drogach - Trwa Raport Specjalny NewsLubuski.pl

  1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych, na trasach zdecydowanie zwiększyła się ilość uczestników ruchu drogowego. Zwiększyła się także ilość policyjnych patroli - jak co roku trwa bowiem akcja "Znicz", a wraz z nią Raport Specjalny portalu NewsLubuski.pl.

 • Policyjny pilotaż rodzącej kobiety przez zakorkowane miasto

  Policyjny pilotaż rodzącej kobiety przez zakorkowane miasto

  W Gorzowie kierowca osobowego forda zatrzymał policyjny patrol. Zdenerwowany mężczyzna poprosił o pomoc, bo jego żona zaczęła rodzić, a on tkwi w korku. Bał się, że nie zdąży dojechać do szpitala. Policjant ruchu drogowego asp. szt. Dariusz Sztylka z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie, na sygnałach pilotował samochód z rodzącą kobietą.

 • Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Bus wpadł do głębokiego rowu. Są ranni (ZDJĘCIA)

  Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Bus wpadł do głębokiego rowu. Są ranni (ZDJĘCIA)

  Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na trasie S3 koło Zielonej Góry. W pobliżu MOP Racula samochód wypadł z drogi i wpadł do rowu. Strażacy musieli uwalniać jedną osobę z roztrzaskanego busa.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u