Upalnie i burzowo

25 lipiec 2016
Autor: 
Pixabay

Lato w pełni. Przed nami upalne dni oraz nagłe burze.

W najbliższym tygodniu będzie bardzo ciepło i słonecznie. Przy temperaturze powyżej 25 dochodzącej nawet do 30 stopni Celsjusza należy spodziewać się burz z silnymi wyładowaniami atmosferycznymi. Ciepłe będą także noce w okolicach 18 kresek powyżej zera.

Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas burzy. Należy przede wszystkim unikać chowania się pod drzewami, kryjówki w budowlach które grożą zawaleniem,kąpieli w akwenach czy ucieczki przed burzą na rowerze. Najlepiej schować się w samochodzie, a jeżeli nie macie takiej możliwości należy usiąść na plecaku lub torbie żeby odizolować się od powierzchni ziemi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.