Ostrzeżenie IMGW dla Lubuskiego. Uwaga na gęste mgły w nocy i nad ranem

02 marzec 2021
Gęste mgły w Lubuskiem. IMGW wydało ostrzeżenie Redakcja

IMGW prognozuje, że gęste mgły pokryją całe województwo lubuskie. Widoczność może spaść nawet do 50 metrów, co będzie szczególnie niebezpieczne dla kierowców.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia przed gęstymi mgłami na terenie regionu. Te mają wystąpić od godziny 23:00 we wtorek do godziny 9:00 w środę, 3 marca.

- Prognozuje się gęste mgły, w których zasięgu widzialność może wynosić miejscami od 50 do 200 metrów - informuje Magdalena Muszyńska-Karbowska, synoptyk IMGW-PIB.

Prosimy kierowców o uważną i ostrożną jazdę oraz o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Osobówka wjechała pod autobus MZK. Jest nagranie z monitoringu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Prześlij je do nas na Facebooku lub na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u