IMGW ostrzega lubuskie przed burzami z gradem!

12 czerwiec 2021
IMGW ostrzega lubuskie przed burzami z gradem! Pixabay.com

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem. Ostrzeżenia I stopnia zostały wydane dla połowy województwa lubuskiego!

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozują burze z przelotnymi opadami deszczu około 20 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami grad. Ostrzeżenie wydane zostało tylko dla części powiatów naszego województwa i obowiązuje w powiatach: wschowskim, nowosolskim, żarskim, żagańskim, zielonogórskim, krośnieńskim, świebodzińskim oraz m. Zielona Góra.

Ostrzeżenie obowiązuje w sobotę, 12 czerwca od godziny 12 do godziny 20. 

Przeczytaj też: Zabójstwo w Nowej Soli! Nie żyje 21-letni mężczyzna!


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u