Pogoda w Lubuskiem. IMGW ostrzega przed gwałtownymi burzami

30 czerwiec 2021
Autor: 
Pogoda w Lubuskiem. IMGW ostrzega przed gwałtownymi burzami

IMGW ostrzega przed burzami z intensywnymi opadami deszczu. Alerty wydano dla całego województwa lubuskiego.

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali już ostrzeżenia przed burzami. Niebezpieczna aura ma utrzymywać się od godziny 14:00 w środę, 30 czerwca, aż do północy.

- Prognozowane są opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Wysokość opadu do 90 mm, lokalnie 100 mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 90 km/h - czytamy w komunikacie IMGW.

W trakcie opadów warunki do jazdy mogą być trudne, dlatego prosimy wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Radzimy unikać też parkowania pod drzewami.

Przeczytaj też: Ulewa w Zielonej Górze. Woda zalewa domy. Strażacy mają już ponad 60 zgłoszeń (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u