W nocy silny wiatr, lokalnie do 100 km/h. IMGW wydało ostrzeżenia 2 stopnia!

04 luty 2022
Autor: 
W nocy silniej powieje, lokalnie do 100 km/h. IMGW wydało ostrzeżenia 2 stopnia! Redakcja

Najbliższa noc w województwie lubuskim upłynie pod znakiem silnych porywów wiatru, który lokalnie może osiągać nawet 100 km/h!

Synoptycy Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydali ostrzeżenie drugiego stopnia przed silnym wiatrem dla całego województwa lubuskiego. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 40 km/h, w porywach do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h, południowo-zachodni skręcający na zachodni.

Silniejszych porywów wiatru możemy spodziewać się już w piątek, 4 lutego chwilę po godzinie 23. Ostrzeżenie wydane przez IMGW jest ważne do soboty, 5 lutego do godziny 6 rano. 

Mieszkańcy województwa lubuskiego otrzymali na swoje telefony Alert RCB o treści: "Uwaga! Dziś w nocy i jutro (04/05.02) silny wiatr. Zostań w domu, jeśli możesz. Możliwe przerwy w dostawie prądu. Nie zatrzymuj się pod drzewami." 

Czytaj także - Trąbił na policjantów, którzy kontrolowali prędkość pod Zieloną Górą. Później stracił prawo jazdy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u