Pogoda Lubuskie. Będzie mocno wiało przez kilka dni. Porywy do 90 km/h

06 kwiecień 2022
Autor: 
Pogoda Lubuskie. Będzie mocno wiało przez kilka dni Redakcja

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed silnym wiatrem dla całego województwa. Porywy mają osiągać prędkość do 90 km/h.

Czekają nas wietrzne dni. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał już ostrzeżenia pierwszego stopnia przez silnym wiatrem. Te będą obowiązywały od czwartku, 7 kwietnia, do niedzieli, 10 kwietnia. Wszystko za sprawą niżu Nasim, który wkroczy do Polski od zachodu.

Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 90 km/h. Najsilniejsze porywy mają wystąpić w nocy z czwartku na piątek. Ponadto możliwe są przelotne, intensywne opady deszczu, a nawet lokalne burze.

Prosimy wszystkich o zachowanie szczególnej ostrożności i zabezpieczenie wszystkich przedmiotów, które mogą zostać poderwane przez wiatr. Radzimy też unikać parkowania pod drzewami.

Przeczytaj też: Lubuscy strażacy na zakupach. Sprawdź, gdzie trafią nowe samochody gaśnicze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u