Bezpłatne zajęcia, warsztaty, pokazy dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

06 kwiecień 2022
Autor: 
Centrum Przyrodnicze dronlubuski.pl

Zielonogórski Ośrodek Kultury zorganizował we wszystkich swoich placówkach bezpłatne zajęcia dla ukraińskich dzieci. Zajęcia są skierowane do dzieci od 2 roku życia. 

Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3

  • Zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla dzieci z Ukrainy, w każda środę o godzinie 10.00 w Zielonogórskim Ośrodku Kultury przy ul. Festiwalowej 3. Zajęcia są skierowane do dzieci od 2 roku życia, w obecności rodzica lub opiekuna. Wstęp jest bezpłatny. 
  • в кожну середу квітня, у 10 годину, Зеленоґорскі Культурні Центр запрошає на безкоштовні майстерні для українськіх детей. Запрошоємо детей від 2 ріку – із родітеламі та опікунами – в наш центр (вул . Фестівалова 3) Вступінка безкоштовна.

Planetarium Wenus, ul. Sikorskiego 10

  • „Mała Gwiazdka” już na Was czeka! Pierwszy pokaz z Planetarium Wenus z tłumaczeniem na słuchawki na język Ukraiński jest już dostępny i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wstęp na pokaz jest bezpłatny, a wejściówki są do odebrania w kasie Planetarium. Kolejne pokazy z tłumaczeniem na słuchawkach już od maja! Repertuar na stronie
  • “Маленька Зірка” це перший сеанс з українською закадровою озвучкою. Наголошуємо – квитки безкоштовні для всіх вікових категорій громадян України. Квитки можна отримати в касі планетаріуму. На майбутнє ,в процесі перекладу на українську мову і інші наші вистави . До зустрічі. Репертуару

Centrum Przyrodnicze, ul. Gen. J. Dąbrowskiego 14

  • 7.04 PODNIEBNA PRZYGODA – WARSZTATY – Піднебесна пригода – майстерка
  • 12.04 WARSZTATY WIELKANOCNE – Великодня майстерка
  • 14.04 BUDUJEMY MASZYNĘ GOLDBERGA – WARSZTATY – Будуємо машину Руба Голдберга – майстерка
  • 21.04 A MOŻE MORZE? POZNAJEMY RYBY BAŁTYKU – ZAJĘCIA LABORATORYJNO/WARSZTATOWE - – А може море? Пізнаємо риби Балтику – лабораторні заняття/майстерка
  • 26.04 PROGRAMUJEMY OZOBOTY – WARSZTATY - – Програмуємо ОЗОБОТИ – майстерка
  • 28.04 POD NAPIĘCIEM – ABC ELEKTROSTATYKI - – Під напругою – абетка електростатики

Godzina zajęć: 15.00 / Година занять: 15.00

Czytaj także: Artyści z Ukrainy poszukiwani


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u