Artyści z Ukrainy poszukiwani

06 kwiecień 2022
Autor: 
Artyści z Ukrainy poszukiwani ZOK

ZOK dla Ukrainy to spontaniczna inicjatywa w ramach której, w błyskawicznym tempie udało nam się zorganizować zajęcia dla dzieci z Ukrainy we wszystkich filiach Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

- Pod dwóch tygodniach realizacji lepiej znamy już potrzeby naszych gości. Chcielibyśmy poszerzyć ofertę o zajęcia, spotkania, warsztaty czy nawet koncerty realizowane przez ukraińskich artystów przebywających w Zielonej Górze - informuje ZOK.

Jeśli znasz lub jesteś artystą – plastykiem, muzykiem, aktorem czy animatorem kultury, napisz do ZOK (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Pomóż tworzyć wydarzenia, które chociaż w małym stopniu pomogą ukraińskim gościom poczuć się jak w domu.

Czytaj także: Rozpoczął się Jarmark Wielkanocy KRASZANKA


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u