Czeka nas mglista noc i poranek. Widzialność miejscami spadnie do 100 metrów!

16 październik 2022
Autor: 
Czeka nas mglista noc i poranek. Widzialność miejscami spadnie do 100 metrów! Pixabay.com

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą. Miejscami widoczność spadnie do 100 metrów! 

Mieszkańców województwa lubuskiego czeka mglista noc oraz poranek. Synoptycy IMGW prognozują gęste mgły, w których zasięgu widzialność może wynosić miejscami od 100 do 200 metrów. Zgodnie z ostrzeżeniem IMGW mgły będą pojawiać się już w niedzielę, 16 października po godzinie 23. Zjawisko może utrzymywać się do poniedziałku, 17 października do godziny 10 rano.

Apelujemy do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i w rejonie przejść dla pieszych. Wybierając się na grzyby pamiętajmy o naładowanym telefonie - w zamglonym terenie łatwo stracić orientację.

Czytaj także - Różowy Marsz w Zielonej Górze. Kobiety! Badajcie się! (FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u