Przed nami deszczowy tydzień

21 luty 2017

Deszcz a w sobotę nawet deszcz ze śniegiem. Taka pogoda będzie nam towarzyszyć do końca lutego.

Będzie zimno i mokro. Temperatura wahać się będzie w granicach 5-9 st. C. Spodziewany jest południowo-zachodni i zachodni wiatr osiągający w porywach do 70-80 km/h. Porywisty wiatr może powodować zniszczenia w energetyce, rolnictwie, budownictwie, leśnictwie i utrudniać ruch na drogach.

Należy właściwie zabezpieczyć drzwi i okna, uprzątnąć meble ogrodowe, doniczki i inne przedmioty znajdujące się na balkonach lub przed domem, a którego mogłyby zostać porwane przez silny podmuch wiatru i stanowić zagrożenie dla ludzi. Nie wychodzić z domu, jeśli porywy wiatru przekraczają 70 kilometrów na godzinę. Unikać przebywania pod drzewami, tablicami reklamowymi oraz liniami energetycznymi. Nie prowadzić prac na otwartej przestrzeni, ani na dachach budynków. Jeśli planujemy podróż samochodem to lepiej ją przełożyć do czasu poprawy pogody. Przestawić samochód spod drzewa, tablicy reklamowej oraz słupa energetycznego.

Dziś w nocy tempetaura wynosić może 6 st. C jednak od jutra spadnie nawet do -1.

Opracowanie: TwojaPogoda.pl

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u