Więcej słońca, będzie cieplej

27 kwiecień 2017
Autor: 
Pixabay

Wszyscy z utęsknieniem czekamy na ciepło i słońce. Najbliższa prognoza pogody jest dość optymistyczna. Po zimnych, deszczowych i pochmurnych dniach, nadchodzi ocieplenie. Początek maja to przede wszystkim więcej słońca, które wszystkim dodaje energii i chęci do życia.

Na przyjemne ciepłe i całkowicie słoneczne dni jeszcze musimy poczekać, ale temperatura pójdzie w górę. Piątek i sobota mogą być deszczowe. Od niedzieli 30 kwietnia powinniśmy według prognoz odczuć ocieplenie. Termometry w ostatnim dniu kwietnia pokażą około 13-14 stopni Celsjusza i z dnia na dzień będzie cieplej. W okolicach środy spodziewane nawet 20 stopni. Po weekendzie cieplejsze także noce, z około 7-10 kreskami powyżej zera.

Niestety plany majówkowe i imprezy plenerowe szczególnie na północy naszego województwa może popsuć przelotny deszcz 2 maja.

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u