Najbliższe dni ciepłe, nawet bardzo

15 maj 2017
Autor: 
Pixabay

Po zimnym kwietniu i deszczowej pierwszej połowie maja wciąż tęsknimy za słońcem i prawdziwą wiosną. Jeżeli prognozy na najbliższe kilka dni się sprawdzą przed nami tydzień bez opadów i z bardzo przyjemną temperaturą nawet do 25 stopni Celsjusza.

W poniedziałek można spodziewać się burz, natomiast od wtorku 16 maja temperatura w naszym regionie to 20 kresek powyżej zera i z dnia na dzień będzie cieplej.

W piątek19 maja ma być głównie słonecznie i wręcz gorąco, gdyż termometry wskażą nawet 27 stopni. Pogorszenie pogody ma nastąpić w niedzielę. Wówczas spodziewane jest ochłodzenie, więcej zachmurzeń, co spowoduje, że od wtorku 23 maja znów ma padać deszcz i to przez kilka dni.

Jeżeli przewidywania synoptyków się spełnią, to mamy przed sobą kilka bardzo pogodnych, wiosennych dni zatem korzystajmy i spędzajmy czas na świeżym powietrzu. Maj to miesiąc uważany przez wielu za najpiękniejszy i najprzyjemniejszy, a dookoła kwitną i pachną bzy.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u