Najbliższy tydzień upalny

20 czerwiec 2017
Autor: 
Pixabay

Przed nami pierwszy dzień lata, koniec roku szkolnego i wakacje. Według prognoz pogoda w najbliższych dniach nie zawiedzie. Z wiosny na lato przejdziemy w pełnym słońcu. Będzie gorąco.

Wtorek 20 czerwca z bardzo wysoką temperaturą nawet 28 kresek powyżej zera. Taka temperatura może spowodować wystąpienie wieczornych, gwałtownych burz.

Środa 21 czerwca to pierwszy dzień lata, a zarazem najdłuższy dzień w roku. Będzie bardzo słonecznie i ciepło około 23 stopni Celsjusza. Wyższe temperatury od czwartku. W piątek i sobotę mogą wystąpić przelotne opady. Termometry wkażą od 26 stopni w weekend do nawet 29 we wtorek i środę (27 i 28 czerwca).

Korzystajcie z uroków lata, spędzajcie czas na świeżym powietrzu i życzymy udanej pogody na wakacje, które zaczną się już za kilka dni.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u