Czasem słońce, czasem deszcz

28 czerwiec 2017
Autor: 

Pierwszy tydzień lata za nami. Pogoda w kratkę. Upał, ochłodzenie, upał, deszcz. Nadchodzący tydzień według synoptyków będzie podobny.

Zmienna pogodna powoli staje się normalnością. Jednego dnia tropikalne temperatury, za chwilę zimno i deszcz. W środę 28 czerwca temperatura około 32 kresek powyżej zera, wieczorem możliwe burze. W czwartek 29 czerwca będzie podobnie, spodziewana wysoka temperatura i burza.

Od piątku 30 czerwca zarówno na północy jak i południu naszego województwa zacznie się ochłodzenie, temperatura spadnie do nawet 20 stopni Celsjusza. W weekend niestety mokro, gdyż przewidywane są opady deszczu, które mogą popsuć wypoczynek na świeżym powietrzu.

Więcej słońca i mniej opadów specjaliści od pogody przewidują po weekendzie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u