Chmury, burze i deszcz

07 lipiec 2017
Autor: 
Pixabay

Kapryśne lato trwa. Według prognoz synoptyków najbliższe dni będą z dość ciepłe jednak zapowiadają się deszczowo i burzowo. Taka pogoda w wakacje niestety nie napawa optymizmem. Imprezy plenerowe i odpoczynek na świeżym powietrzy stoją pod znakiem zapytania.

W piątek 7 lipca ciepło jednak zachmurzenie duże. Zarówno na południu jak i północy naszego województwa zagrzmi i spodziewane są burze.

Sobota ciepła około 22-24 stopni Celsjusza ale pochmurno i z opadami. Słońce powinno ukazać się w niedzielę i jest szansa, że będzie to dzień bez deszczu. Na termometrze około 24 kresek,  zatem warto skorzystać z takich warunków, bo już po weekendzie ponownie burze i deszcz.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u