II PIKNIK NAUKOWY

07 lipiec 2017
Autor: 
Pixabay

Centrum Nauki Keplera w Zielonej Górze zaprasza na II Piknik Naukowy pod hasłem "„Z Ziemi do gwiazd”. Impreza odbędzie się w rachach Lata Muz Wszelakich trwającego w naszym mieście od początku lipca do końca sierpnia.

Piknik to zróżnicowane aktywności w pięciu strefach tematycznych. Strefy tematyczne będą nawiązywały do planety Ziemia i Kosmosu. Będą to Strefa Atmosfery i Przestrzeni Kosmicznej, Strefa Planet, Strefa Litosfery i Meteorytów, Strefa Hydrosfery, Strefa Biosfery i Wszechświata.

Elementem łączącym działanie wszystkich stref tematycznych będzie gra, której przyświecać będzie idea naszego hasła przewodniego: „Z Ziemi do gwiazd”. Wielka planszówka będzie drogą z wnętrza Ziemi do Słońca.

Dodatkowe strefy specjalne: Strefa Relaksu – w specjalnie przygotowanym miejscu, wyposażonym w leżaki gdzie będzie można odpocząć oraz Strefa Partnerów – w tym miejscu znajdą się przedstawiciele firm i instytucji zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Atrakcje czekać będą między godziną 12.00 a 19.00, organizatorzy zapraszają zarówno dzieci jak i dorosłych.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u