Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia. Konkurs dla studentów uczelni z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego

24 luty 2020
Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia. Konferencja dla studentów uczelni z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego dronlubuski.pl

W czwartek, 27 lutego 2020 r., o godz. 12.00, w Sali Senatu Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9, odbędzie się konferencja prasowa posłanki do Parlamentu Europejskiego - Elżbiety Rafalskiej i prorektora ds. studenckich Uniwersytetu Zielonogórskiego - prof. Wojciecha Strzyżewskiego.

Tematem konferencji będzie pierwsza edycja konkursu „Przyszłość Unii Europejskiej. Szanse i zagrożenia” dla studentów uczelni z województw lubuskiego i zachodniopomorskiego. Laureaci konkursu będą mogli odbyć płatny staż w Parlamencie Europejskim.

Źródło: Ewa Sapeńko Rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u