Nadchodzą zimne noce

12 maj 2016
Autor: 
Pixabay

Od weekendu zimniejsze wieczory i noce. Przydadzą się swetry i kurtki.

Wysokie temperatury w dzień i w nocy rozpieściły nas ostatnio. Jednak zbliża się ochłodzenie, które szczególnie odczuwalne może być po zachodzie słońca. Według prognoz od 14 maja przez około 5,6 nocy będzie zimno. Temperatura na południu naszego województwa w nocy wyniesie tylko 4-5 stopni Celsjusza, natomiast na północy trochę cieplej, około 8 kresek powyżej zera. Jeżeli planujecie wieczorne wyjścia lub imprezy plenerowe warto pamiętać o ciepłym okryciu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.