Światowy sukces filmu "Kolekcja sukienek" w reżyserii zielonogórzanki Marzeny Więcek

12 maj 2016
Autor: 

Światowym sukcesem może pochwalić się zielonogórzanka Marzena Więcek. "Kolekcja sukienek" w reżyserii Marzeny Więcek na SINGAPURE World International Film Festival otrzymała nagrodę "za najlepszy wkład artystyczny" (BEST ARTISTIC CONTRIBUTION GRAND JURY AWARDS) w głównym konkursie pełnometrażowych filmów fabularnych.

Konkurs odbył się w kwietniu tego roku. Wzięło w nim udział 130 filmów fabularnych z całego świata. Nagrody przyznano w 12 kategoriach.

Singapore World International Film Festival poświęcony jest prezentowaniu nowych i innowacyjnych filmów przy jednoczesnym wspieraniu nowej generacji reżyserów i producentów filmowych. Prezentuje najciekawsze filmy ze wszystkich kontynentów.

"Kolekcja sukienek" to film o miłości, samotności i strachu. Film o tym, że jak człowiek wybiera "półżycie" to gnije. Bohaterki filmu Kolekcja sukienek są obiektem dziwnego eksperymentu.

Obsada: Ewa Szykulska, Marzena Trybała, Dorota Stalińska, Iwona Katarzyna Pawlak, Marzena Wieczorek, Katarzyna Bujakiewicz, Marzena Więcek, Zbigniew Zamachowski

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u