Duże zachmurzenie i deszcze

17 maj 2016
Autor: 
Pixabay

Dziś i kilka najbliższych dni nie będzie słonecznych i ciepłych. Warto mieć pod ręką parasol.

Średnia temperatura we wtorek w naszym województwie to 12-13 stopni. W następnych dniach trochę cieplej około 17-19 stopni Celsjusza, jednak słońce ukryje się za chmurami. Noce nadal zimne tylko około 8 kresek powyżej zera. Pamiętajcie o kurtkach, parasolach i z nadzieją oczekujmy  ciepłych dni i nocy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.