Przed nami ciepły weekend

20 maj 2016
Autor: 

W sobotę i niedzielę będzie ciepło i słonecznie.

Zbliżający się weekend w naszym województwie będzie przyjemny. Temperatura w sobotę wyniesie około 22 stopni Celsjusza, a na niebie dużo słońca. W niedzielę jeszcze ciepłej około 26, 27 kresek powyżej zera. W nocy od 10 do 12 stopni. Pogoda będzie sprzyjać spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu, a zatem życzymy miłego odpoczynku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.