Ciężarówka zmiażdżyła skodę (ZDJĘCIA)

20 maj 2016
Autor: 
Pomoc Drogowa ANHOL

Przed godz. 11.00 na ulicy Walczaka w Gorzowie doszło do wypadku, w którym uczestniczył samochód osobowy oraz ciężarówka. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe.

Wiadomo, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego ze skodą felicia. W wyniku uderzenia auto osobowe wyleciało poza drogę około 10 metrów od ulicy. Kierowca osobówki był zakleszczony w pojeździe. Ciężarówka stanęła w poprzek jezdni na samym środku skrzyżowania i uderzyła w słup oświetleniowy - kierowcy nic się nie stało.

Droga była zablokowana przez około dwie godziny. Policjanci wyznaczyli objazd przez Wojcieszyce i Wawrów. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. 

gorzowianin.com

KMB

 
To nie ilość lat w twoim życiu się liczy, ale ilość życia w przeżytych latach. [Abraham Lincoln]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u