Zalane ulice i piwnice. Przez Żagań przeszła nawałnica

09 czerwiec 2016

Wczoraj w godzinach wieczornych (08.06) przez południową część naszego województwa przeszły silne burze z obfitymi opadami deszczu i gradem.

W Żaganiu przez zalane ulice zablokowane było prawie całe miasto. Do akcji wkroczyło 10 zastępów Ochotniczej i Państwowej Straży Pożarnej. Dyspozytor został poinformowany o 15 zdarzeniach, głównie były to zalane ulice, wiadukty i piwnice. 

Według synoptyków najbliższe dni będą ciepłe i słoneczne. Burze i gwałtowny deszcz może wystąpić jeszcze tylko dziś. Weekend zapowiada się bardzo pogodnie i bez opadów. 

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.