Będzie padać

13 czerwiec 2016
Autor: 
Pixabay

Przed nami ciepłe ale mokre dni. Będzie padał deszcz, pojawić mogą się też burze.

Ten tydzień upłynie pod znakiem opadów. Według prognoz do piątku, a nawet soboty w Lubuskiem możemy spodziewać się licznych zachmurzeń, opadów deszczu i burz. Termometry w najbliższych dniach wskażą powyżej 20 kresek, jednak ze względu na opady temperatura odczuwalna będzie niższa. Warto mieć przy sobie parasol i okrycie wierzchnie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.