Ulewa nad Gorzowem Wlkp (ZDJĘCIA)

15 czerwiec 2016

Około godz. 13.00 nad Gorzowem Wlkp. i okolicą przeszła gwałtowna ulewa, która spowodowała wiele szkód i utrudnień. W wyniku silnych opadów deszczu sieć kanalizacyjna nie nadążała z odbiorem wody.

Zalane zostały ulice,hurtownie oraz budynki użytku publicznego m.in. Lubuski Urząd Wojewódzki, szkoła, biblioteka i przedszkole. Od Godz. 13.20 dyspozytor straży pożarnej odebrał kilkanaście zgłoszeń do których zadysponował 15 zastępów PSP i OSP. Działania strażakow głównie polegają na wypompowywaniu wody. Przez cały czas napływają nowe zgłoszenia dotyczące zalania.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.