Zderzenie karetki z toyotą (ZDJĘCIA)

15 czerwiec 2016

Około godz. 14.00 na drodze krajowej nr 12 (58 km, pow. żagański) doszło do zderzenia samochodu osobowego marki toyota i karetki pogotowia ratunkowego. 

Oba pojazdy jechały w kierunku Żagania. W pewnym momencie, po uprzednim upewnieniu się, karetka rozpoczęła manewr wyprzedzania. Nie zauważył tego kierujący toyotą avensis, który chcąc skręcić w lewo zderzył się z pojazdem wyprzedzającym. W skutek uderzenia osobówka zjechała do rowu. Karetka nie była w tym momencie pojazdem uprzywilejowanym. 

W zdarzeniu ranny został policjant - konwojent, który znajdował się w pojeździe medycznym. Droga jest już przejezdna. Policja ustala szczegóły zdarzenia. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.