Zbliżają sie upały

20 czerwiec 2016
Autor: 
Pixabay

Od czwartku będzie bardzo ciepło wręcz upalnie.

Najbliższe dni będą ciepłe ale i deszczowe. Taka pogoda towarzyszy nam od zeszłego tygodnia. Od czwartku synoptycy przewidują poprawienie pogody, a przede wszystkim więcej słońca i 30 stopni Celsjusza. Aura szykuje prezent dla uczniów, którzy w piątek kończą rok szkolnny 2015/2016 i rozpoczynają wakacje. Poza ciepłymi dniami, ciepłe będą także noce. W piewszej połowie tygodnia w nocy około 12 kresek powyżej zera, natomiast w drugiej połowie nawet 18-19 stopni.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.