Ciepło, czasem popada

28 czerwiec 2016
Autor: 
Pixabay

Najbliższe dni będą przyjmnie ciepłe. Pojawią się także przelotne opady i burze.

Warunki pogodowe w tym tygodniu powinny wpłynąć na nas korzystnie. Nie będzie męczących upałów, a termometry wskażą 23-26 stopni Celsjusza. Możliwe są, szczególnie popołudniami, opady deszczu, które sprawiają, że w lasach pojawia się coraz więcej smacznych i zdrowych jagód. Podczas takiej pogody możemy spędzać czas na świeżym powietrzu, wypoczywać nad jeziorem, spacerować, jednak pamiętajmy żeby najszybciej jak to możliwe znaleźć bezpieczne miejsce jeśli zaskoczy nas burza.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.