Z dnia na dzień cieplej

18 lipiec 2016
Autor: 
Pixabay

Od dziś temperatura będzie rosła do nawet 28 stopni pod koniec tygodnia.

Z dnia na dzień będzie coraz cieplej, jednak nie spodziewajmy się upałów. Pomimo tego, że termometry wskazywać będą od 24 do 28 stopni Celsjusza, słońca będzie niewiele, gdyż niebo przykryją chmury. Możliwe także przelotne opady. Najcieplejszym i najbardziej słonecznym dniem w tym tygodniu będzie, zdaniem synoptyków czwartek, kiedy to słupki pokażą aż 28 stopni.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.